mfa.gov.ua

Клімкін просить ЄС відрядити представників на судові процеси над українськими політв'язнями в Росії

    Зокрема, йдеться мова про Надію Савченко та Олега Сенцова.

    З цією метою Павло Клімкін закликає відправити представників ЄС у Москву. Про це він заявив під час зустрічі з міністром закордонних справ Словенії Карлом Ер'явцем, який відвідує Україну з робочим візитом, повідомляє прес-служба МЗС.

    "Я прошу ЄС щодо консолідованої реакції та звернення до Москви, а також сприянні присутності і офіційних представників ЄС, і представників неурядових організацій під час цих так званих судових процесів, щоб забезпечити додатковий тиск", - зазначив Клімкін.

    Зі свого боку Міністр закордонних справ Словенії висловив сподівання, що до кінця літа Україна виконає свої зобов'язання на шляху до безвізового режиму з ЄС. Ер'явець висловив підтримку Україні, зокрема в питаннях санкцій проти Росії. Він запевнив, що обмеження діятимуть, допоки РФ продовжуватиме агресію на Донбасі. Міністр розповів і про результати цих санкцій.

    "Товарообмін між Словенією та Російською Федерацією зменшився на 40%. Це свідчить, зокрема, про те, що економічні санкції є ефективними і вони діють. Стосовно обмежувальних заходів, які застосують проти РФ - ці санкції триватимуть доти, поки не будуть відчутні реальні зміни і результати", - повідомив Ер'явець.

    Попередній матеріал
    Відзавтра розпочинається набір до патрульної поліції Миколаївщини
    Наступний матеріал
    Американський газовий трейдер TrailStone планує зайти на український енергетичний ринок