Фото МЗС України

Клімкін пропонує Радбезу ООН створити місію для контролю виведення окупантів з Донбасу

  Така місія дозволить контролювати виконання Кремлем Мінських угод, роззброєння бойовиків на Донбасі та виведення окупаційних російських військ.

  Міністр нагадав, що ще в березні Україна офіційно звернулась із проханням до ООН для підтримки виконання Мінських угод з метою розміщення в Україні місії з підтримки миру, передає УНІАН.

  "Така місія або розширення місії Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ дозволить такі положення Мінських угод, як роззброєння незаконних збройних формувань, моніторинг і перевірка виведення російських військ та озброєння, забезпечення розповсюдження гуманітарної допомоги, забезпечення належних можливостей для проведення місцевих виборів у відповідності до стандартів ОБСЄ. Я наполегливо закликаю ще раз Раду безпеки взяти на себе керівництво щодо створення такої місії", - наголосив Клімкін.

  Також він наголосив, що з часу підписання Мінська-2 українські збройні сили та цивільні об'єкти зазнали 13,5 тисяч обстрілів і атак. Про це повідомляє вітчизняне МЗС у своєму Twitter.

  Нагадаємо, у Нью-Йорку у п'ятницю відкрилося засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в Україні. Доповідачі закликали обміняти всіх заручників на Донбасі до Нового року, та виконувати Мінські угоди, які залишаються найкращою можливістю вирішити конфлікт.

  Попередній матеріал
  У Києві горить ресторан на Броварському проспекті
  Наступний матеріал
  "БПП" проголосувала за виключення Барни з фракції абсолютною більшістю – депутат
  Теги:
  Loading...