112.ua

Клімкін: НАТО відкриє в Україні представництво

  НАТО відходить від концепції Офісу зв'язку в Україні і планує відкрити повноцінне представництво.

  Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у понеділок в Брюсселі по завершенню зустрічі з генеральним секретарем Альянсу Йенсом Столтенбергом, передає "УНІАН".

  Відповідну угоду, за словами Клімкіна, підпишуть у Києві під час візиту генерального секретаря НАТО.

  "Ми домовилися підписати під час цього візиту Угоду про статус представництва НАТО в Україні. Ми відходимо від концепції Офісу зв'язку НАТО і створюємо, по суті, справжнє посольство НАТО в Україні", - зазначив Клімкін.

  Крім того, під час візиту буде підписані й інші документи. "Серед них я б виділив нашу дорожню карту про оборонно-технічну взаємодію з НАТО, нашу взаємодію в сфері стратегічних комунікацій або, краще сказати, нашу взаємодію у боротьбі з російською пропагандою", - зазначив чільник українського МЗС.

  Під час зустрічі сторони обговорили, крім започаткування роботи вже існуючих трастових фондів, можливість "започаткування нових трастових фондів та проектів, наприклад в сфері розмінування, в сфері стратегічних комунікацій".

  "І, звичайно, ми звернули особливу увагу на сприянні українським Військово-Морським Силам та силам спеціальних операцій", - додав Клімкін.

  Нагадаємо, 6-8 вересня міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуває з робочим візитом у Брюсселі. Повідомлялося, що Клімкін проведе низку двосторонніх зустрічей, зокрема з віце-президентом Європейської Комісії, високим представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Могеріні та генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом.

  Попередній матеріал
  Боєць АТО відправив на свою домашню адресу посилку з вибухівкою
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі Леніна одягли у форму збірної України
  Теги:
  Loading...