Кадр із відео "Радіо Свобода"

Клімкін натякнув, чому потис руку російському Чуркіну

  Голова українського МЗС оприлюднив цитату, яка пояснює мотивацію тиснути руку представнику держави-агресора.

  Міністр зовнішніх справ України у своєму Twitter натякнув, чому був змушений потиснути руку представнику РФ при ООН Віталію Чуркіну. Український дипломат не вдавався до пояснень, а просто навів цитату американського ковбоя, актора та журналіста Вільяма Роджерса, з такими словами: "Дипломатія – це мистецтво говорити "Гарний песику" допоки не знайдеш каменюку".

  Так посадовець відповів на хвилю невдоволених коментарів у соцмережах після появи відео від "Радіо Свобода", де український дипломат тисне руку представнику держави-агресора якраз перед черговим протистоянням під час засідання Ради Безпеки ООН, на якому російський Чуркін вилив чергову хвилю бруду і безглуздих звинувачень та вимог на адресу України.

  Нагадаємо, Вільям Пенн Адаір Роджерс – відомий американський ковбой, співак, актор, гуморист, соціальний коментатор і журналіст, відомий своїми гострими і влучними афоризмами з різних тем. Йому зокрема належать вислови "Комунізм — як сухий закон: ідея добра, але не працює", та "Росія така країна, про яку що не скажеш, всё буде правдою, навіть якщо це неправда".

  Попередній матеріал
  Сушко: Технічна сторона виконання плану дій з візовою лібералізацією не є бездоганною
  Наступний матеріал
  У Туреччині відбулися сутички між курдами і поліцією
  Теги:
  Loading...