liga.net

Клімкін анонсував засідання РНБО щодо виконання Мінських домовленостей

  Найближчим часом пройде засідання Ради національної безпеки та оборони, де обговорять необхідні кроки щодо виконання Мінської угоди.

  Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін після наради в Адміністрації президента України під керівництвом глави держави Петра Порошенка, повідомляє Уніан. 

  “Тільки що завершилася нарада під керівництвом президента України. Головним пунктом порядку денного цієї наради було обговорення ходу і логіки Мінських домовленостей. З боку Генерального штабу було підкреслено, що Збройні сили України виконують Мінські домовленості відповідно до принципів міжнародного права і вимог ОБСЄ. Ми це робимо дуже чітко, відкрито і транспарентно”, - зазначив міністр.

  Клімкін також заявив, що на нараді було обговорено те, що представники так званих “ДНР” і “ЛНР” не пускають представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ для контролю процесу відведення озброєнь, “таким чином перетворюючи значну частину цього процесу на профанацію”.

  “У найближчі дні відбудеться засідання Ради національної безпеки та оборони України, під час якого буде розглянуто кроки, які необхідно здійснити з метою виконання Мінських домовленостей. Ми повністю віддані Мінським домовленостям, повністю віддані усій логіці та всеохоплюючому виконанню Мінських домовленостей. Однак цей процес має відбуватися під повним контролем ОБСЄ, і кожен крок має оцінюватися міжнародним співтовариством”, - повідомив Клімкін.

  Попередній матеріал
  Ще один колишній член Партії регіонів покінчив життя самогубством – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Засідання суду щодо затриманих активістів у Сімферополі перенесено на 11 березня

  В Німеччині вважають, що Мінські угоди - діють

  Попри Мінські угоди, терористи не поспішають звільняти заручників - Порошенко

  США готові до запровадження нових санкцій проти Росії в разі саботування нею Мінських домовленостей

  У разі провалу Мінських угод ЄС підготує нові санкції проти Росії - Хеммонд