5 канал

Клімкін анонсував візит Могеріні до України у листопаді

  Верховний комісар ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні в листопаді приїде в Україну.

  Про це сьогодні, 20 жовтня, на брифінгу за результатами 13 засідання Національної ради реформ повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

  "Ми робимо кроки до того, щоб допомогти українському бізнесу вийти на ринок Європейського союзу. У нас в наступному місяці відбудеться ряд візитів європейських високопосадовців. Буде і Верховний представник Європейського союзу пані Могеріні. Потім приїде, як ми очікуємо, комісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом, з якою ми минулого разу в Брюсселі обговорювали, яким чином українському бізнесу ефективніше використовувати ринки ЄС", - сказав він.

  Клімкін також зауважив: "Чим ефективніше ми будемо імплементувати законодавство ЄС в українське законодавство, тим більше можливостей для українського бізнесу з'являтиметься на ринках ЄС. Я маю на увазі не тільки формальний експорт. Я маю на увазі, наприклад, доступ до ринку державних закупівель".

  Нагадаємо, за прогнозами заступника глави Адміністрації Президента України Олександра Данилюка, Україна вчасно виконає усі умови для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом.

  Попередній матеріал
  На Донеччині затримали інформатора-коригувальника "ДНР"
  Наступний матеріал
  Із Сирії до Севастополя доправили 26 тіл убитих російських солдатів – українська розвідка
  Теги:
  Loading...