www.mil.gov.ua

Кількість контрактників в Україні збільшиться, але призов все одно залишиться - Порошенко

  Україна нарощуватиме кількість військовослужбовців, які служитимуть за контрактом, хоч і від призову в найближчій перспективі не відмовиться.

  Таку заяву зробив Петро Порошенко під час обговорення Воєнної доктрини на засіданні РНБО, передає прес-служба голови держави.

  "Ми, безумовно, будемо збільшувати контрактну складову, і відповідні доручення мною вже дані і керівництву Міністерства оборони, і керівництву Генерального штабу. Думаю, що це стратегічний напрямок формування українського війська", — зауважив Президент. І додав, що найперше це стосується підрозділів, які нестимуть службу в зонах підвищеного ризику, неподалік кордону та потребуватимуть спеціальних технічних знань, підготовки, що вимагає значних коштів.

  Водночас Президент зауважив, що "у будь-якому випадку призов буде збережено". На його переконання, це є необхідним, зважаючи на збереження загрози з боку Росії, адже "військова загроза зі Сходу — це зрима перспектива, на жаль, на десятки років. Кожне нове покоління повинне мати армійський досвід". Петро Порошенко також наголосив, що до 2020 року українська армія має досягти стандартів НАТО.

  Як повідомляв раніше 5.ua, за даними Генштабу станом на травень 2015 року коефіцієнт контрактників в лавах ЗСУ складав близько 40% і постійно збільшувався.

  Попередній матеріал
  У виборах візьмуть участь 85 об'єднаних громад - Пітцик
  Наступний матеріал
  Услід за Києвом та Черкасами смог затягнув Житомир
  Теги:
  Loading...