Кернес
Кернес atn.ua

Кернес не дав міськраді проголосувати за визнання Росії агресором

  Харківська міська рада не включила до порядку денного питання про визнання Росії державою-агресором.

  Про це повідомляє місцеве видання "Вечерний Харьков".

  Міський голова Харкова в черговий раз відмовився внесли до порядку денного питання про підтримку постанови Верховної Ради від 27 січня про звернення в європейські та світові інституції та національні парламенти про визнання Російської Федерації державою-агресором.

  Включити до порядку денного це питання запропонував позафракційний депутат Дмитро Маринін. Він сказв, що кілька разів письмово звертався з пропозицією про включення питання про визнання Росії країною-агресором, але "отримував відписки". "Я наполягаю, щоб сьогодні до порядку денного було включено питання про підтримку Верховної Ради і про визнання Росії країною-агресором", - сказав Маринін.

  Однак Харківський міський голова Геннадій Кернес не запропонував депутатам проголосувати за внесення цього питання на розгляд, він закликав голосувати відповідно до сформованого порядку денного."По-перше, у нас немає проекту рішення. Я говорив вам, що в політику наступного разу будете грати. Тому я ставлю на голосування порядок денний в цілому", - заявив Кернес.

  Нагадаємо, у Харкові депутатам міськради роздали повістки до війська під час сесії. 

  Попередній матеріал
  Говорять російською, а почуваються українцями - соцопитування в Одесі
  Наступний матеріал
  Столичний військовий комісар розповів, як пройде шоста хвиля мобілізації
  Теги:
  Loading...