espreso.tv

Керівник новоствореного управління МВС подала у відставку після того, як журналісти знайшли у неї закордонні вілли

  Олена Тищенко подала у відставку з посади начальника управління МВС із забезпечення повернення активів, одержаних злочинним шляхом.

  Управління було створене у липні при Міністерстві внутрішніх справ, щоб пришвидшити повернення закордонного майна режиму Віктора Януковича. Тищенко в ефірі espreso.tv заявила, що залишає посаду.

  "Правоохоронна система України, а також система органів юстиції залишається критично корумпованою і не готовою для повернення активів, які були набуті злочинним шляхом режимом Віктора Януковича. Нашим управлінням були досягнути певні успіхи з моменту його створення: було виявлено 80,5 млн доларів США ,які знаходяться на латвійських рахунках офшорних компаній, які належать Сергію Курченку; були виявлені активи Сергія Курченка, ряду міністрів уряду Януковича в країнах Європи загальною вартістю понад 200 млн доларів США", - сказала Тищенко.

  Народний депутат Сергій Лещенко повідомив, що щодо Тищенко було відкрито кримінальне провадження за статтею 366 Кримінального кодексу (внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей). "Її нібито добровільний відхід - спроба зам'яти історію, бо подальше перебування на посаді було питанням часу", - написав Лещенко на своїй сторінці у Facebook.

  10 вересня Радіо Свобода повідомило, що Тищенко володіє віллою у Франції через спільну з колишнім чоловіком фірму та розкішним будинком у Великій Британії вартістю 5,4 мільйона фунтів стерлінгів. За даними журналістського розслідування, Олена Тищенко і її колишній чоловік Сергій Тищенко неодноразово були фігурантами антикорупційних журналістських розслідувань як в Україні, так і за кордоном. Зокрема, через те, що конфісковані нафтопродукти Сергія Курченка були реалізовані приватним компаніям Сергія Тищенка за заниженою ціною, держава могла втратити 250 мільйонів гривень. Олена Тищенко тісно вплетена у скандальну справу казахського опозиціонера-мільйонера Мухтара Аблязова. Його звинувачують у шахрайстві зі збитками для Казахстану у розімірі понад 6 мільярдів доларів. У Лондоні тривають судові процеси, у яких фігурує і Олена Тищенко.

  Аферистка Тищенко подала в отставку. Говорит, что не дали вернуть активы. На самом деле, вчера в отношении Тищенко было ...

  Posted by Сергій Лещенко on 16 сентября 2015 г.

  Попередній матеріал
  "Я ляжу кістьми, щоб ні один з районних прокурорів Одеси не пройшов нікуди" – Саакашвілі
  Наступний матеріал
  Мешканців Новосибірська, які розфарбували пам'ятники Леніну та "Катюші" синьо-жовтим, відправили до колонії
  Теги:
  Loading...