president.gov.ua

Канада готова забезпечити технічну підтримку реформи МВС України - Гарпер

  Військові Канади незабаром прибудуть до Західної України для проведення спільних навчань. Про це заявив прем'єр-міністр Канади Стівен Гарпер, перебуваючи в Україні з робочим візитом.

  Допомога та співпраця є проявом підтримки України та її права як незалежної демократичної країни обирати своє майбутнє, наголосив Гарпер. Петро Порошенко у свою чергу підкреслив, що Україна готова приймати не лише фінасову та гуманітарну допомогу, а й вітає і дорадчу підтримку.

  "Відзначу також рішення канадської сторони виділити технічну допомогу та направити фахівців для підготовки і тренування співробітників МВС України. Це повністю вписується в концепцію реформування правохоронних органів, і досвід Канади нам надзвичайно цінний.  Переконаний, що успішна реформа  МВС України – важливий крок у напрямку Європейського Союзу", - заявив Порошенко.

  "Протягом цього візиту я повідомив президентові Порошенко про підтримку реформи правоохоронних органів, ми  готові забезпечити технічну підтримку цієї реформи, адже вона здійснюється у надзвичайно важкі для країни часи", - наголосив Гарпер.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: за добу терористи порушили перемир’я близько 30 разів
  Наступний матеріал
  Міністр оборони Німеччини: В НАТО добре підготовлені до будь-яких дій з боку Росії
  Теги:
  Loading...