5 канал

Каленюк: З усіх коштів, вкрадених чиновниками Януковича, в бюджет повернули $5 тис.

З кого з санкційного списку урядовців режиму Януковича будуть зняті санкції, ми дізнаємося 6 березня 2016 року

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила виконавчий директор громадської організації "Центр протидії корупції" Дар'я Каленюк.

"Насправді, з усього санкційного списку повернули за минулий тиждень у бюджет з усіх-усіх корупційних злочинів, близько $5 тис", - сказала вона.

За словами Каленюк, рахунки Богатирьової були арештовані, але щоб конфіскувати її майно, необхідний вирок суду.

"В Раїси Богатирьової були арештовані рахунки. Вона підозрюється у вчиненні злочину - пов'язаний цей злочин із закупівлею вакцин, і ці вакцини купили компанії, пов'язані з її сином. Був отриманий дозвіл на проведення спецрозслідування. Богатирьової зараз немає, тому щоб якось її засудити і конфіскувати майно, треба вирок суду", - зазначила експерт.

Водночас, представник "Центру протидії корупції" зазначила, що Європейський Союз може зняти санкції з Богатирьової та Іванющенка 6 березня 2016 року, коли відбувається щорічний перегляд санкцій.

"В практиці Генпрокуратури є така річ, як видача різних довідок адвокатам людей з санкційного списку. Я так підозрюю, що адвокату Раїси Богатирьової також могли видати якусь довідку, яка потім була надана в Європейський Союз, і Європейський Союз на підставі цієї довідки міг для себе вирішити, що санкції можна зняти", - зауважила вона.

"Ми будемо знати, по кому знімуть санкції 6 березня 2016 року, фактично за два тижні. Це щорічний перегляд санкцій Європейським Союзом відбуватиметься, і саме зараз експерти Європейського Союзу переглядають ті файли, надані Генеральною прокуратурою. Я підозрюю, що не тільки одна Богатирьова під загрозою зриву. В мене є сумніви стосовно Іванющенка", - додала Каленюк.

Нагадаємо, наприкінці 2015 року суд арештував рахунки Арбузова у Литві.

Попередній матеріал
У Росії на трасі "Владивосток-Находка" завалився міст: так водій вантажівки вирішив скоротити дорогу
Наступний матеріал
Російські найманці активізувалися на Донецькому напрямку – штаб АТО
Теги:
Loading...

Порошенко: Росія ніколи не видасть Януковича, необхідні заочні вироки

Суд зняв арешт з майна екс-міністра часів Януковича

У ГПУ прокоментували рішення суду ЄС щодо санкцій проти урядовців часів Януковича