tsn.ua

Кабмін звільнив голову Нацкомісії із захисту суспільної моралі

  Уряд звільнив з посади голови Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василя Костицького за власним бажанням.

  Це закріплено розпорядженням Кабміну від 31 березня №282-р, оприлюдненим сьогодні, пише "Інтерфакс-Україна".

  Національну експертну комісію із захисту суспільної моралі було створено у 2004 році, її фінансування відбувалося за рахунок державних коштів. До складу комісії входило 39 осіб. 19 лютого поточного року комісія у повному складі подала до уряду заяви про складання повноважень.

  10 лютого ВР створила умови для скасування Нацкомісії з питань захисту суспільної моралі, усунувши із закону про захист суспільної моралі положення, що визначає статус, права та обов'язки комісії, скасувавши ліцензування кіно-, аудіо- та відеопродукції, що має обмеження глядацької аудиторії, ліцензування спеціалізованих ЗМІ сексуального чи еротичного характеру.

  Як зазначила під час представлення законопроекту перший заступник керівника комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Ольга Червакова (фракція "Блок Петра Порошенка" – Ред.), Нацкомісія з питань захисту суспільної моралі - "це найбільш одіозна структура, яка запам'яталася лише скандальними рішеннями". Як зазначила Червакова, комісія забороняла мультфільми, наприклад, "Сімпсони", а також пісні гурту "Скрябін".

  На думку авторки законопроекту, на практиці Національна експертна комісія із захисту суспільної моралі дублювала повноваження Державного комітету телебачення і радіомовлення, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, Міністерства внутрішніх справ та Державного агентства з питань кіно.

   

   

  Попередній матеріал
  Під Маріуполем диверсанти закидали гранатами базу "Правого сектора"
  Наступний матеріал
  Путін заморозив зарплати російським чиновникам, суддям і силовикам

  Кабмін звільнив голову Держфінінспекції Миколу Гордієнка

  Кабмін звільнив керівника Укрморрічінспекції

  Яценюк звільнив усе центральне і регіональне керівництво ДСНС

  Кабмін звільнив урядового уповноваженого з питань співпраці з Росією і СНД