dpsu.gov.ua

Кабмін затвердив стратегію розвитку Держприкордонслужби

  Кабінет міністрів України затвердив стратегію розвитку Державної прикордонної служби України.

  Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

  У документі зазначається, що з появою нових видів загроз, зокрема військової агресії Російської Федерації проти України, що супроводжується здійсненням заходів, спрямованих на дестабілізацію політичної та економічної ситуації в Україні, розвитком тероризму та загрозою його поширення територією України виникла нагальна потреба в розвитку Держприкордонслужби.

  Основними завданнями Стратегії є: створення системи інтегрованого управління безпекою державного кордону; впровадження європейських норм і стандартів у систему прикордонного контролю; забезпечення розвитку Морської охорони Держприкордонслужби, модернізація та оновлення її корабельно-катерного складу; розширення прикордонного та міжнародного співробітництва; формування сучасної системи логістики, ефективного управління матеріальними ресурсами; підвищення ефективності системи запобігання та протидії корупції та ін.

  Джерелами фінансування реалізації Стратегії є кошти державного бюджету, міжнародна технічна допомога та інші джерела, не заборонені законодавством.

  Нагадаємо, у серпні у Держприкордонслужбі показали форму для нових інспекторів.

  Попередній матеріал
  Більшість українців, які летіли до Росії, були транзитними пасажирами - Пивоварський
  Наступний матеріал
  Тарифи на залізничні пасажирські перевезення в Україні занижені, у наступному році почнеться їх підвищення - Пивоварський
  Теги:
  Loading...