Кіхтенко 5.ua

Кабмін запропонував Порошенку звільнити Кіхтенка

  Уряд України вніс Президентові Петру Порошенку подання про звільнення голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Кіхтенка.

  "Відповідне рішення ухвалено на позачерговому засіданні уряду в п'ятницю, 5 червня", - повідомляється на сайті уряду 5 червня. Причина звільнення - неналежне виконання очільником частково окупованої області службових обов'язків.

  Раніше про намір домогтися відставки Кіхтенка заявляв глава МВС Арсен Аваков. Сам Кіхтенко заявив 21 травня, що за результатами ініційованої Кабміном перевірки його роботу визнано незадовільною. Він зазначив, що рішення про його подальше перебування на посаді глави регіону залежить виключно від президента України.

  На прес-конференції в Києві 5 червня Порошенко заявив, що Кіхтенко відповідатиме за зрив термінів будівництва фортифікаційних споруд у Донецькій області. Президент заявив, що губернатор "понесе свою відповідальність найближчим часом". "Рішення, яке було ухвалено, що підрядником будуть ті, хто піарився в ЗМІ, родич одного з народних депутатів, власник будівельної компанії і зірвав усі терміни. Його теж буде притягнуто до відповідальності. Прізвище яке? Тарута", - сказав Порошенко, наголосивши, що рівень готовності споруд "є повністю незадовільним".

  За даними ЗМІ, департамент капітального будівництва Донецької облдержадміністрації оголосив закупівлю вартістю 58,50 млн грн. Виконавцем робіт обрано ПАТ "БМФ "Азовстальбуд", де 78% акцій володіє ТОВ "Проектно-будівельне підприємство "Азовінтекс". Співвласниками цієї фірми є позафракційний народний депутат і екс-голова Донецької ОДА Сергій Тарута та його брат Олександр.

  Попередній матеріал
  Кількість жертв катастрофи судна в Китаї зросла до 97 осіб
  Наступний матеріал
  Порошенко та Обама телефоном домовилися продовжувати тиск на Росію
  Теги:
  Loading...