kmu.gov.ua

Кабмін розслідуватиме діяльність керівництва ДФС

  Кабінет Міністрів проведе розслідування щодо діяльності керівництва Державної фіскальної служби України у зв'язку зі звинуваченнями в корупції.

  Про це в середу, 16 вересня, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Кабміну, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Уряд вирішив провести розслідування за всіма фактами, які були в ЗМІ щодо діяльності як керівництва ДФС, так і керівництва служби на місцях", - сказав він.

  Яценюк підкреслив, що сама лише зміна керівництва не призводить до ефективної діяльності органів: "Ми в деяких державних компаніях та установах вже змінювали керівництво двічі або тричі. Їх вистачає лише на кілька місяців. Без радикальної і кардинальної зміни системи ми змінюватимемо лише прізвища і таблички".

  Також голова уряду анонсував оновлення структури ДФС. "Всіх вивести зі штату. Набір на керівника як фіскальної служби області, району, так і поки що податкової міліції, що має бути ліквідована, (здійснити) в такому ж форматі, як це було здійснено на національну поліцію: тести, прозорий конкурс". 

  Як повідомляв 5.ua, 4 вересня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що Кабмін розглядає звільнення з посади Костянтина Лікарчука. До цього в інтерв'ю "5 каналу" голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив щодо Костянтина Лікарчука: "після того як він нарешті сказав правду, сказав, що все контролюють знову люди Януковича, куди його сьогодні перевели зранку? Його не зняли, йому нічого не пред'явили, його призначили, він знову заступник голови ДФС, але курирує він директорів санаторіїв у Криму". Також Саакашвілі звернувся до генпрокурора, голів МВС і СБУ у зв'язку з тим, що, на його думку, посадові особи ДФС, діючи умисно, за попередньою змовою, занижують митну вартість товарів на Київській і Херсонській митницях, завищують вартість ідентичних товарів на Одеській митниці, що призводить до штучного вимушеного перерозподілу товаропотоку.

  7 вересня Кабмін звільнив куратора митної служби Костянтина Лікарчука з посади заступника глави Державної фіскальної служби. 

  Попередній матеріал
  У Києві може з'явитися мережа велопрокату
  Наступний матеріал
  До Одеси санітарним літаком доправили 29 поранених бійців
  Теги:
  Loading...