Яценюк 5.ua

Кабмін розкрив заробітну плату Яценюка за червень

У червні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заробив 6 тис. 681 грн 40 коп., з яких посадовий оклад становив 4 тис. 980 грн.

Про це повідомили у прес-службі Кабінету міністрів у відповідь на журналістський запит, передає "Апостроф". У оприлюдненому журналістами документі також зазначено: віце-прем'єр Вощевський за червень заробив 6681 гривню 55 копійок, віце-прем'єр Кириленко - 6109 гривень, віце-прем'єр Зубко - 6132 гривні 88 копійок, а міністр без портфеля Онищенко - 5634 гривні та 18 копійок.

За даними Кабміну, ані прем'єр, ані віце-прем'єри за останні півроку не отримували жодних надбавок і доплат чи матеріальної допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань.

Як повідомляв 5.ua, Верховна Рада України прийняла закон, який відкриває реєстр власності. Відтепер українцям буде відомо, якими маєтками та статками володіють можновладці. Відповідно до закону, фізичним і юридичним особам з держреєстру прав на нерухоме майно може бути надана інформація не тільки про об'єкти, а й про їх власників. Відкривається інформація Державного земельного кадастру. Передбачена можливість надання інформації про зареєстровані транспортні засоби. При цьому не будуть надаватися такі персональні дані, як адреси будинків і номери автомобілів. 

Попередній матеріал
Представник Міноборони розповіла, які корупційні ризики існують при процедурі торгів
Наступний матеріал
"Укроборонпром" виконує всі графіки з поставок озброєння – Пінькас
Теги:
Loading...