пп ZN.ua

Кабмін передав звіт про свою діяльність у Раду

Кабінет міністрів України передав звіт про свою діяльність до Верховної Ради України для ознайомлення з нею народних депутатів.

Про це заявив голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак на погоджувальній раді депутатських груп і фракцій у понеділок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні уряд передав звіт до Верховної Ради, згідно з регламентом депутати зможуть з ним ознайомитися", - зазначив Бурбак.

Він додав, що потрібно чітко визначити кроки і терміни виконання коаліційної угоди.

"Всі фракції коаліції повинні усвідомити, що ми несемо спільну відповідальність за країну, в першу чергу це відповідальність президента і прем'єра, а також їхніх фракцій", - сказав депутат.

Крім того, Бурбак додав що "торги за портфелі і шантаж про вихід з коаліції неприйнятні". "Ми пропонуємо фракціям обговорити кадрові призначення і запропонувати прем'єру по три кандидатури на кожну посаду, щоб був призначений кращий", - додав він.

Однак голова ВР Володимир Гройсман під час свого сьогоднішнього брифінгу повідомив, що звіт ще не зареєстрований у парламенті - про таке об 13.30 повідомила агенція УНІАН. Зі слів спікера, як тільки документ "буде зареєстрований в парламенті, він одразу буде оприлюднений на сайті Верховної Ради і буде автоматично надісланий до всіх комітетів для початку роботи над звітом".

Нагадаємо, звіт Кабінету міністрів України про підсумки його діяльності може відбутися в період із 16 до 19 лютого. 

Попередній матеріал
Сьогодні оприлюднять докази викрадення Надії Савченко
Наступний матеріал
Кримчан з українським паспортом примушують заповнювати міграційні картки
Loading...

Кабмін пропонує ввести в шести областях посаду заступника голови ОДА зі зв'язків з Міноборони та силовиками - Зубко

Кабмін опублікував офіційну постанову про ембарго на додатковий перелік товарів із РФ

Кабмін анонсує демілітаризацію фіскальної служби