Кабмін
Кабмін ZN.ua

Кабмін денонсував угоду з РФ про кооперацію оборонних підприємств

  Кабінет міністрів України припинив дію міжурядового договору з РФ про виробничу і науково-технічну кооперацію підприємств оборонної галузі промисловості від 18 листопада 1993 року.

  Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів №632 від 26 серпня 2015 року, опублікованій на сайті уряду сьогодні, 31 серпня.

  У самій угоді зазначалося, що його дія автоматично продовжувалася кожні три роки, за умови, що жодна зі сторін не пізніше, ніж за півроку до завершення відповідного періоду, письмово не заявить про бажання припинити його дію.

  Денонсований документ, зокрема, зобов'язував сторони "зберігати на взаємовигідній основі наявну виробничу і науково-технічну кооперацію між підприємствами оборонних галузей промисловості в області розробки, виробництва військової продукції та продукції народно-господарського призначення, надання послуг військового призначення".

  Як повідомляв 5.ua, 29 серпня Росія розірвала угоду з Україною про пряме залізничне, а також поромне сполучення через порти "Кавказ" та "Крим". 

  Попередній матеріал
  Опубліковане відео вибуху гранати під Радою
  Наступний матеріал
  Правоохоронці затримали зловмисника, який кинув гранату в нацгвардійців біля ВР
  Теги:
  Loading...