expres.ua

Італія заморозила активи Азарова-молодшого та путінського поплічника Ротенберга

  Фінансова поліція Італії заарештувала рахунки та нерухомість соратника Путіна Аркадія Ротенберга, а також власність Олексія Азарова, придбану ним через підставну компанію.

  Про це повідомив посол України в Італії Євген Перелигін у інтерв’ю "Європейській правді".

  Дипломат підкреслив неоднозначність італійської політики щодо України та РФ, однак попри проросійську налаштованість "Італія стала єдиною в Європі країною, яка наклала арешт та заморозила активи та нерухомість друга Путіна Ротенберга".

  До того ж, з його слів, ще восени 2014 року місцеві правоохоронці без особливого розголосу заарештували земельні ділянки та нерухомість Олексія Азарова.

  Ці об’єкти нерухомості придбала протягом 2012-2013 років італійська компанія Agosto 2012, яку пов'язують з австрійськими компаніями Олексія Азарова – розповів посол.

  Перелигін додав, що у Ротенберга "арештовано 6 об’єктів власності на Сардинії, в Лацио та Римі". "Зараз адвокати Ротенберга подали на фінансову гвардію і міністерство фінансів Італії до суду, триває досудовий розгляд. Україна в цьому судовому процесі долучена як третя сторона", – підкреслив він.

  Євген Перелигін зазначив:українському посольству невідомо про спроби Родини Азарових оскаржити в судах Італії арешт своєї власності.

  Як відомо, власність Олексій Азаров перебуває під санкціями ЄС з березня 2014 року – його звинувачують у розкраданні державних коштів та їх виведенні за кордон. Аркадій Ротенберг навесні 2014 року також потрапив під санкції через анексію Криму Росією – вважається, що Ротенберг є одним з "гаманців" Путіна.

  Попередній матеріал
  Макаревич знявся в українському ролику до Дня Перемоги
  Наступний матеріал
  Влада Непалу дала дозвіл на посадку українського літака Іл-76
  Loading...

  Глава МЗС Італії: Донбас має отримати автономію

  МЗС Італії відвідає Україну 5-6 травня

  Ряд європейських країн близькі до того, щоб скасувати санкції проти РФ – експерт

  При ескалації конфлікту на Донбасі санкції проти Росії треба посилювати - МЗС Данії