Інцидент між Коломойським і журналістом - реакція медіа спільноти та влади

  Роботу "Укртранснафти" перевірять провідні міжнародні аудиторські компанії. Про це сьогодні заявив голова Дніпропетровської ОДА. В інтерв'ю "Українській правді" Ігор Коломойський повідомив, що досягнуто домовленостей із Президентом і Прем'єром щодо цієї компанії. Але конфлікт довкола "Укртранснафти" переріс в іншу площину.

  Медіапрофспілка засудила висловлювання дніпропетровського губернатора до журналіста "Радіо Свободи" Сергія Андрушка. Нагадаємо, медійник запитав Коломойського, що той там робив вночі.  Коломойський його у відповідь повівся вельми некоректно, як для держслужбовця, ще й облаяв журналіста. Просте запитання про нічну появу на держпідприємстві заводить голову Дніпропетровської ОДА так, що він не обмежує себе у виразах.

  Риторика Ігоря Коломойського шокувала і колишніх, і нинішніх журналістів. Вибачень недостатньо, вважають журналісти, які тепер депутати.

  З парламентської трибуни Мустафа Найєм заявляє, що після такої тиради ця людина не може представляти владу. Через інцидент  зібрався комітет з питань свободи слова. Але журналісти колишні, а тепер депутати різних політ сил, сприймають ситуацію по-різному.

  З суперечками, але комітет таки просить перевірити поведінку губернатора, в тому числі і на предмет порушення ним присяги держслужбовця.

  Більше – в сюжеті "5 каналу"

  Попередній матеріал
  Порошенко доручив визначити стягнення для Коломойського за образу журналіста
  Наступний матеріал
  Самар: закон про вільну економічну зону в Криму - абсолютно лобістський

  Порошенко доручив визначити стягнення для Коломойського за образу журналіста

  Рада прийняла законопроект про "Укрнафту"

  Рада почала вечірнє засідання з голосування за проект щодо "Укрнафти"

  Коломойський, Шандра і Ложкін погодилися пройти люстраційну перевірку