фото tsn.ua

Інтерпол тимчасово вилучив з публічного доступу інформацію про розшук Януковича - поліція

Інтерпол тимчасово обмежив публічний доступ до інформації про розшук екс-президента Януковича, а не видалив її зі свого сайту, як раніше повідомляли ЗМІ.

Про це сьогодні заявив керівник Робочого апарату Українського бюро Інтерполу Василь Неволя, повідомляє прес-служба Національної поліції.

"Віктор Янукович та його захисники подали скаргу із проханням про скасування міжнародного розшуку до суду у м. Ліон (Франція) та Комісії з контролю за файлами Інтерполу. На момент розгляду скарги Комісією Генерального секретаріату було прийнято рішення про обмеження публічного доступу до інформації про розшук Януковича", – зазначив він.

Неволя наголосив, що інформація про колишнього президента не видалялася з обліку Інтерполу. Також, за його словами, відповідно до статуту, Комісією Генерального секретаріату ця інформація тимчасово вилучена з публічного доступу.

Представник українського бюро Інтерполу запевнив, що файли про розшук Януковича продовжують існувати у закритій базі Інтерполу і до вказаної системи мають доступ лише уповноважені на те особи.

Водночас "специфічною" залишається ситуація з міжнародним розшуком колишнього народного депутата Юрія Іванющенка та бізнесмена Сергія Курченка, які теж звернулися до Інтерполу зі скаргами. "Доступ до цього файлу відкритий, хоча там є примітка, що їхня справа є предметом розгляду Комісії по контролю за файлами", – зазначив Неволя.

Як повідомляв 5.ua, Transparency International назвала Януковича головним корупціонером світу.

Попередній матеріал
В Івано-Франківську поховали бійця "Правого сектора" з позивним "Семен"
Наступний матеріал
Кремлівські найманці спробували дискредитувати українське керівництво на міжнародній арені
Теги:
Loading...

"Борг Януковича" не вплине на виділення Україні чергового траншу МВФ - Яресько

Яценюк вимагає пришвидшити конфіскацію активів режиму Януковича

ЄС може зняти санкції із поплічників Януковича, бо Київ досі не пред’явив їм звинувачень – WSJ

"Архів Януковича" допоможе повернути його прізвище до бази розшуку Інтерполу - Аваков