5 канал

Іллєнко: На сьогодні у парламенті існує "криза бездіяльності"

Коаліційна угода за рік виконана на 3%.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив позафракційний народний депутат Андрій Іллєнко.

"Я говорив би про кризу бездіяльності парламенту. Тому що фактично місяць парламент був на де-факто канікулах. Сьогодні перший раз він зібрався після місцевих виборів. Відповідно сьогодні парламент мав би продемонструвати ефективну роботу, по-перше, явка мала би бути іншою... Закони ледве-ледве набирають голоси, тому що депутатів немає на місці банально", - зазначив він.

За його словами, коаліційна угода за рік виконана на 3%.

"Плюс до того, ми бачимо, що дуже багато законопроектів, які сьогодні виносяться на розгляд, крім тих, які стосуються військових питань, це законопроекти не першої важливості, а якраз ті, які мали б сьогодні бути першочерговими, вони сьогодні не виносяться. І в парламенті немає готовності до ефективної роботи. Я відверто це кажу, тому що за рік діяльності цього парламенту коаліційна угода, яка була визначена і підписана, як певний план дій, вона фактично не виконується - вона виконана на 3% за рік", - зауважив Іллєнко.

Нагадаємо, Верховна Рада розглядатиме законопроекти щодо безвізового режиму з ЄС у четвер, 5 листопада.

Попередній матеріал
Одесити продовжують нести квіти до консульства Росії
Наступний матеріал
В Україна створять Єдину інформаційну базу даних про переселенців
Теги:
Loading...