5 канал

Іллєнко: Мінсько-нормандський формат не принесе миру Україні

Депутат вважає, що ухваливши продовження терміну розгляду змін до Конституції, влада намагається затягнути час, щоб зібрати голоси за ухвалення конституційних змін в частині децентралізації.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив позафракційний народний депутат Андрій Іллєнко.

"Чому це зроблено? Це очевидно навіщо. Тому що сьогодні в парламенті немає 300 голосів за зміни в Конституції в так званій частині децентралізації. Перш за все, мова йде про пункт, який стосується особливостей місцевого самоврядування в окремих районах Луганської і Донецької областей, які фактично продиктовані з Кремля і є планом Путіна по політичній і правовій деградації української державності", - сказав він.

Нардеп наголосив: "Якщо би на цій сесії, яка закінчується вже от на цьому тижні, цього не було проголосовано, то згідно з Конституцією процес змін до Конституції мав би розпочинатися з нуля. Але для того, щоб затягнути цю ситуацію далі, сьогодні було проголосовано це антиконституційне рішення".

Іллєнко запевняє, що мінсько-нормандський формат не принесе миру Україні: "Якщо ми говоримо про мир, то я абсолютно переконаний, що оцей мінсько-нормандський формат поки що не приніс і не принесе миру Україні. Тому що це є план агресора, який він реалізовує і змушує Україну приймати свої умови".

Нагадаємо, сьогодні, 28 січня, ВР проголосувала за збільшення терміну розгляду змін до Конституції.

Попередній матеріал
У Франції підозрюваного у зв’язках з "Ісламською державою" затримали в Діснейленді
Наступний матеріал
ЄС збирається ввести мито на російську сталь

Гончаренко: Рада нічого не змінила в Конституції, прописано лише процедуру прийняття змін

Кужель: Ми відтягнули час для вирішення дипломатичного конфлікту щодо Мінських угод

Президент підписав закон щодо нової процедури ухвалення змін до КС

ВР проголосувала за збільшення терміну для розгляду змін до Конституції