rian.com.ua

Гройсман зустрівся із Нуланд

  Гройсман розповів Нуланд про законодавчу діяльність Ради та роботу над змінами до Конституції.

  Голова Верховної Ради Володимир Гройсман зустрівся в п'ятницю в Києві із заступником держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд, повідомляє прес-служба парламенту.

  "Керівник парламенту зазначив, що законопроект про внесення змін до Основного закону має бути ухвалений остаточно восени цього року, після чого планується провести місцеві вибори на новій основі", - йдеться у повідомленні. Голова Верховної Ради наголосив на необхідності передбачити перехідний період і на підставі зміненої Конституції приймати нові закони, які змінять місцеве самоврядування.

  "Потрібно забезпечити повноцінне місцеве самоврядування. Ми хочемо, щоб громадяни мали повноцінне право впливати на владу", - додав він. Гройсман також розповів про законодавчу діяльність Верховної Ради. Зокрема, за його словами, 18 травня планується презентація плану законодавчого забезпечення реформ.

  Крім того, зазначається, що сторони також обговорили ситуацію на Донбасі. "У свою чергу, заступник державного секретаря заявила, що для США демократична, сильна, європейська Україна є надзвичайно важливою. Нуланд відзначила успіхи української влади на шляху здійснення реформ і підкреслила особливу роль у цьому Верховної Ради", -зазначається у повідомленні.

  Як ми уже повідомляли раніше, заступник Державного секретаря США пробуде в Києві 2 дні.

  Попередній матеріал
  Окупаційна влада Криму продовжила арешт заступника голови Меджлісу до 29 липня
  Наступний матеріал
  Міліція опублікувала відео збройного пограбування АЗС на Миколаївщині
  Теги:
  Loading...

  Яценюк і Нуланд обговорили питання подолання російської агресії

  До України з офіційним візитом їде Вікторія Нуланд

  Захід повинен проводити політику стримування РФ - Нуланд

  Ми продовжуватимемо чинити опір агресії Росії - Нуланд