аа Кадр із каналу Рада

Гройсман вже підписав законопроект про електронне декларування

Це останній документ із так званого безвізового пакету

Спікер парламенту Володимир Гройсман вже підписав законопроект про електронне декларування статків чиновників і спрямував його на підпис Президенту - це останній документ із так званого безвізового пакету.

На ранковому засіданні парламенту за цей законопроект проголосували 278 народних депутатів. Після того як він набере чинності, чиновники мають задекларувати своє майно, тобто вже цього року. Якщо збрешуть або не покажуть статки - їх штрафуватимуть або навіть притягнуть до кримінальної відповідальності.

Між тим, у Києві представники Мінюсту спільно з керівниками проекту від ООН в Україні презентували тестову версію системи електронного декларування. Від моменту офіційного запуску цього сайту упродовж двох місяців держслужбовці мають там заповнити електронну декларацію, подавати паперові документи потреби не буде.

Передбачається, що декларант зазначатиме всі об'єкти нерухомості, цінне рухоме та нерухоме майно, цінні папери тощо. А побачити заповнені декларації чиновників зможе кожен охочий - однак доступним для роботи та загального перегляду Державний реєстр декларацій осіб стане вже після того, як розпочне роботу Національне агентство з питань запобігання корупції, адже саме він має схвалити роботу електронної системи. Його ж фахівці і перевірятимуть ці декларації.    

Попередній матеріал
Росія не виводить основних сил із Сирії – Пентагон
Наступний матеріал
Збройні сили Фінляндії призвали на військову службу хокеїста НХЛ
Теги:
Loading...

Рада проголосувала за президентські зміни до закону про електронне декларування

ВР оприлюднила президентський варіант закону про електронне декларування

Гройсман підписав поправку до закону про електронне декларування

Денисенко прогнозує, що Президент накладе "вето" на закон про електронне декларування