genosse.su

Гройсман відкрив засідання ВР: зареєструвалися 302 нардепи

  Голова Верховної Ради Володимир Гройсман відкрив ранкове пленарне засідання парламенту. У сесійній залі зареєструвалися 302 народні депутати.

  Сьогодні депутати планують розглянути проекти законодавчих актів щодо списання частини державного боргу. Міністр фінансів Наталія Яресько представить законопроекти "Про внесення змін в Бюджетний Кодекс", "Про цінні папери та фондовий ринок", змін до "Перехідні положення" Податкового Кодексу щодо реструктуризації державного і гарантованого державою боргу і його часткового списання.

  До порядку денного включено також проект постанови "Про забезпечення фінансової стабілізації в рамках виконання програми Міжнародного валютного фонду "Механізм розширеного фінансування" і законопроект про зміни до Державного бюджету на 2015 рік щодо підвищення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати.

  Міністр юстиції Павло Петренко представить низку законодавчих ініціатив щодо виконання судових рішень, арешту і конфіскації майна, підслідності органів досудового розслідування тощо.

  Нагадаємо, 15 вересня Верховна Рада України підтримала відставку керівника апарату парламенту Валентина Зайчука.

  Попередній матеріал
  У п'яти українських містах відбувся флешмоб "Велосипедом на роботу"
  Наступний матеріал
  Пауер назвала "ляпасом Мінським угодам" продовження арешту Савченко
  Теги:
  Loading...