genosse.su

Гройсман відкрив засідання ВР: зареєстровано 295 нардепів

  Голова Верховної Ради Володимир Гройсман відкрив ранкове пленарне засідання парламенту. У сесійній залі зареєструвалися 295 нардепів.

  Відповідно до порядку денного парламентарії сьогодні, 6 жовтня, розглянуть низку важливих законодавчих актів, зокрема проект постанови №3123 про звернення Верховної Ради України до держав-партнерів (демократичних держав світу) та міжнародних організацій щодо намірів проведення незаконних виборів в окремих районах Донбасу.

  Народні депутати також планують розглянути внесення змін до Податкового кодексу щодо особливостей застосування податкового компромісу до щомісячних авансових внесень податку на прибуток підприємств.

  У другому читанні нардепи розглянуть і внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прозорості діяльності Антимонопольного комітету. Окрім того, у другому читанні заплановано розглянути індексацію розміру аліментів.

  Також Верховна Рада на сьогоднішньому засіданні може ухвалити і законопроект щодо невідворотності покарань осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини, та щодо внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо строків досудового розслідування.

  Парламентаріям запропоновано ухвалити також законопроекти щодо встановлення спрощеного порядку прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних силах України та щодо врегулювання проходження військової служби у ЗСУ іноземців та осіб без громадянства. Крім того, заплановано розгляд законопроектів, які удосконалюють механізм призначення керівників військово-цивільних адміністрацій та механізм визначення рівня навантаження на суддів.

  Нагадаємо, 30 вересня у Верховній Раді зареєстрували законопроект про повну блокаду Криму та частини Донбасу.

  Попередній матеріал
  Міноборони: Майже 1400 вибухових пристроїв знешкодили українські сапери за минулий тиждень
  Наступний матеріал
  У Миколаєві при зіткненні маршрутки і фури дві людини загинули, ще 19 травмовані - ДАІ
  Теги:
  Loading...