Суддівський молоток
Суддівський молоток flickr.com/joegratz

Гройсман: У поданому до ВР списку суддів виявили підозрюваних в участі у боях на боці бойовиків

  Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман повідомив, що серед суддів, які претендують на переобрання українським парламентом, є підозрювані в участі в бойових діях на Донбасі на боці бойовиків.

  "Я хочу подякувати всім, хто відгукнувся на мою пропозицію, і прислав і продовжує надсилати інформацію про суддів, які зараз чекають свого призначення. З вашою допомогою вдалося з'ясувати багато цікавих деталей – зокрема, у запропонованому списку є не лише такі одіозні персонажі як сумно відомий суддя Кицюк, але і деякі судді з окупованого Криму, які розглядаються на відповідні посади в Росії, серед списку навіть вдалося виявити осіб, які підозрюються в участі в бойових діях на Сході на стороні підтримуваних Росією бойовиків", - написав Гройсман на своїй сторінці y Facebook.

  Він пообіцяв, що всю наявну інформацію про суддів буде роздано всім депутатам "для обов'язкового врахування при прийняті рішення щодо кожного судді".

  "Тому прошу продовжити нашу спільну роботу і відправляти відому вам інформацію про неправомірні дії того чи іншого судді на адресу комітету. Переконаний, разом ми не допустимо в українську судову систему осіб, які себе скомпрометували і не мають довіри людей", - написав Гройсман.

  Проект постанови про призначення суддів був зареєстрований у ВР Гройсманом за рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

  4 березня 2015 р. Верховна Рада дала згоду на затримання й арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва: Сергія Вовка, Віктора Кицюка та Оксани Царевич. Царевич і Кицюку раніше було оголошено про підозру у скоєнні злочинів. Царевич, Кицюк і Вовк виступали суддями у справах Автомайдану та винесенні вироків учасникам руху. Кицюк також був слідчим суддею у справі про вбивство Євгена Щербаня, в якому було висунуто обвинувачення Юлії Тимошенко.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 15 вересня написав на своїй сторінці у Facebook, що на поточній сесії Верховної Ради народні депутати мають скасувати депутатську й суддівську недоторканність

  Друзі, я хочу подякувати всім, хто відгукнувся на мою пропозицію і надіслав та продовжує надсилати інформацію про суддів...

  Posted by Volodymyr Groysman on 17 сентября 2015 г.
  Попередній матеріал
  Велика Британія була та залишається близьким другом і партнером України – новопризначений посол
  Наступний матеріал
  Ляшко: "Якщо Мосійчук винен, нехай за це відповідає"
  Теги:
  Loading...