5.ua

Гройсман розповів, чому голосував за кредитний закон

Голова Верховної Ради розповів, чому голосував за законопроект щодо реструктуризації валютних кредитів, що дозволяє розраховуватися з боргами за курсом, чинним під час ухвалення угод.

Володимир Гройсман сьогодні в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" повідомив, що не читав законопроект після третього читання.

"Те, що написано в законі в третьому читанні, не всі ж його читали, і я, на превеликий жаль, теж. І я тут визнаю свою провину, бо це так було миттєво просто. Говорили ми про одне, потім внесли зовсім інше, проголосували за третє, і це все для багатьох стало шоком", - пояснив спікер українського парламенту.  

Він також повідомив, що наразі цей документ розглядає парламентський комітет: "Я думаю, що зараз усі мають розділити відповідальність щодо подальшої долі цього закону". 

Зазначимо, частина депутатів уже заявила про відкликання свого голосу. Інші натякають на порушення регламенту, мовляв зараховані голоси депутатів, яких не було у сесійній залі. 

Також пропонуємо вашій увазі повний текст і відео ексклюзивного інтерв'ю голови Верховної Ради Володимира Гройсмана "5 каналу".

Попередній матеріал
Децентралізація влади є ключовою реформою в країні – голова ВР
Наступний матеріал
Уряд запропонував ВР денонсувати угоду з РФ про добудову блоків АЕС
Теги:
Loading...