гройсман 5.ua

Гройсман: Рішення щодо покарання винних у конфлікті Тетерук-Кужель буде прийнято найближчим часом

  Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявляє, що після інциденту між народними депутатами Олександрою Кужель ("Батьківщина") та Андрієм Тетеруком ("Народний фронт") відповідальність останнього має бути "максимально жорсткою".

  Про це глава Верховної Ради сказав сьогодні, 8 листопада, журналістам у Житомирі, передає УНІАН.

  "Я вважаю, що відповідальність за діяльність депутата (Тетерука - 5.ua) і, зокрема, за такі прояви, має бути максимально жорсткою, а все інше, я думаю, ми побачимо після засідання ради коаліції", - зазначив Гройсман.

  За його словами, у парламенті вже траплялися випадки бійок між нардепами. "Хотів би наголосити, що ми маємо не так багато, але маємо приклади, коли інші народні депутати дозволяли собі "простягати один до одного руки" і застосовувати засоби фізичного впливу. Бійки у парламенті - це ганьба для кожного народного депутата. Я хотів би, щоб ми простягали один до одного руки лише для того, щоб їх потиснути", - сказав спікер ВР.

  Гройсман також додав, що рішення про покарання винних у цьому інциденті ухвалять вже найближчим часом. "Я вірю в те, що найближчим часом ми зрозуміємо, що відбулося і визначимо міру покарання за такі речі", - сказав він. При цьому глава парламенту не уточнив, про яке саме покарання Тетерука йде мова.

  Нагадаємо, інцидент між Тетеруком і Кужель стався після закінчення пленарного засідання прямо біля приймальні голови Верховної Ради у присутності інших нардепів. Зі слів свідків події, Андрій Тетерук дозволив собі образливі висловлювання на адресу членів фракції "Батьківщина" загалом та Олександри Кужель особисто, а також вдарив її по голові скляною пляшкою. 

  Пізніше "Батьківщина" зробили офіційну заяву, що фракція не голосуватиме у парламенті, поки Тетерук не складе мандат. Лікарі ж діагностували у Кужель струс мозку.

  Попередній матеріал
  Учені з'ясували, що гарячі юпітери могли утворитися через "планетарний більярд"
  Наступний матеріал
  Єгипет спростовує інформацію щодо ракети, яка ледь не зачепила британський пасажирський літак
  Теги:
  Loading...