Володимир Гройсман 5.ua

Гройсман: Референдум щодо особливого статусу Донбасу проводити недоцільно

Проведення референдуму щодо особливого статусу Донбасу – недоцільне.

Про це заявив Голова Верховної Ради Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання журналістів. Він наголосив, що зміни до основного закону передбачають децентралізацію. Ні про що інше не йдеться.

"Все, що стосується питання Донбасу, не треба ставити на референдум, тому що мені здається, що в унітарній країні жодного статусу однієї із областей не може бути. Якби у змінах до Конституції було написано - дати Донбасу особливий статус, це було б схоже на федералізацію. Оскільки там цього немає, то і запитувати про це непотрібно, оскільки це буде певна маніпуляція", - наголосив Гройсман.

Нагадаємо, Порошенко заявив, що голосувати за зміни до КУ в частині децентралізації потрібно лише після повного припинення вогню на Донбас.

Попередній матеріал
Сьогодні в Києві на три години обмежать в'їзд вантажівок
Наступний матеріал
У кількох регіонах медики фіксують зростання кількості недужих на грип та ГРВІ

Положення про особливий порядок самоврядування на Донбасі можна перенести з проекту змін до Конституції щодо децентралізації до проекту судової реформи - нардеп

Тука: Я категорично проти терміну "особливий статус"

Обговорення спецзакону про особливості проведення виборів на Донбасі має розпочатися лише після зачистки окупованих територій - нардеп

Гройсман: Зміни до Конституції в частині децентралізації мають бути розглянуті до кінця поточної сесії