5 канал

Гройсман пропонує зібрати круглий стіл для формування плану виходу з кризи

  Спікер також висловився за реформування Кабінету Міністрів і Верховної Ради протягом 2016 року з метою перетворити їх на ефективні органи державного управління

  Голова Верховної Ради Володимир Гройсман опублікував на своїй Facebook-сторінці пропозиції, що варто зробити для виходу з нинішньої кризи.

  Зокрема, спікер пропонує політикам зібратися за круглим столом й сформувати спільний антикризовий план дій. "Як Голова Верховної Ради я сьогодні звернусь до Президента з пропозицією ініціювати такий круглий стіл", – запевнив Гройсман.

  Серед його пропозицій також необхідність визначити 7-10 пріоритетних завдань на 2016 рік, реалізація яких має бути розпочата і доведена до кінця. Чільник ВР вбачає потребу узгодити "правила взаємодії між Президентом, Парламентом і Урядом".

  Крім того, Гройсман пропонує протягом 2016 року провести реформування Кабінету Міністрів і Верховної Ради, перетворити їх на ефективні органи державного управління, а також провести перезавантаження основних державних інституцій для реалізації спільного плану.

  Попередній матеріал
  Порошенко зустрінеться з чільниками МЗС Німеччини та Франції
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині СБУ викрила адміністратора проросійських груп у соцмережах
  Теги:
  Loading...