гройсман
5.ua

Гройсман прокоментував зняття депутатської недоторканності з двох народних депутатів

  Верховна Рада отримала подання Генеральної прокуратури про зняття депутатської недоторканності з двох народних депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука.

  Про це під час ранкового засідання заявив спікер Володимир Гройсман. Він зауважив, що подання від ГПУ запускає процедуру зняття недоторканності. 

  "Вчора надійшло подання від Генпрокуратури про зняття депутатської недоторканості з 2-ох народних депутатів України. Сергія Клюєва та Сергія Мельничука. Відповідна процедура передбачена статтями 218-тою, 221-ою регламенту Верховної Ради України. Тобто це означає, що, фактично, розпочатий цей процес про зняття недторканості в стінах українського парламенту", - заявив Гройсман.

  Тепер це питання розглядатиме комітет, він має підготувати відповідні постанови. Нагадаємо, як раніше заявляв Генеральний прокурор Віктор Шокін - Сергія Клюєва підозрюють у шахрайстві та зловживанні службовим становищем, за ці злочини покарання передбачає позбавлення волі терміном від 10 років. А Мельничуку закидають створення злочинної організації, за що йому загрожує довічне ув’язнення. Сам колишній комбат батальйону "Айдар" – уже встиг заявити, що готує зустрічний позов проти генпрокурора.

  "Заявляти, що мене немає у місті, маючи на руках документи і звіти, що кожен день йому мають доповідати де я знаходжуся і прослуховування моїх телефонів, про це відповідні документи також є. Це моя дискредитація і я буду позиватися проти нього до суду", - заявив Мельничук.

  Попередній матеріал
  Кримський блогер показав початок курортного сезону в Криму
  Наступний матеріал
  Резолюцію щодо практичної допомоги Україні від НАТО планують підписати на саміті у Туреччині - Клімкін

  Процедура зняття депутатської недоторканності з Мельничука і Клюєва триватиме близько місяця - Пинзеник

  Профільний комітет не розглядав питання зняття недоторканності з Мельничука і Клюєва - нардеп

  Власенко: Клюєв був юридичним власником Межигір'я, а подання про позбавлення його недоторканності надходить лише зараз

  ГПУ внесла до Ради подання про позбавлення недоторканності Клюєва і Мельничука