ВР зсередини
5.ua

Гройсман повідомив, яку зарплату отримуватимуть народні депутати

  Голова Верховної Ради Володимир Гройсман повідомив, яку зарплату отримуватимуть народні депутати з 1 квітня.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  "6109 гривень. Це розмір заробітної плати народних депутатів з 1 квітня. Хочу врешті-решт поставити крапку в спекуляціях на цю тему", - написав Гройсман.

  Спікер парламенту роз'яснив, що згідно статті 33 Закону України "Про статус народного депутата України", яка діє вже багато років, заробітна плата народних депутатів прирівнена до заробітної плати членів Кабінету Міністрів України.

  Він зазначив, що 1 квітня діяло обмеження заробітної плати семи мінімальними окладами для членів КМУ, народних депутатів, інших посадовців, що становило 7Х1218 гривень = 8 526 гривень, яке дійсно скасовано 2 березня цього року.

  Ще раніше, додав він, постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2015 р. № 43 "Питання оплати праці членів Кабінету Міністрів України, керівників центральних органів виконавчої влади та інших державних органів у 2015 році" встановлено, що у 2015 році місячна заробітна плата народних депутатів України нараховується у розмірі посадового окладу членів Кабінету Міністрів України, що становить на сьогоднішній день 6109 гривень.

  "Відповідно до цього я підписав розпорядження, яким з 1 квітня розмір заробітної плати народних депутатів становить 6109 гривень", - додав він.

  Попередній матеріал
  В ОАЕ створять суд для туристів
  Наступний матеріал
  Парламенту передали зміни до Закону "Про очищення влади"

  Верховна Рада прийняла закон "Про правовий режим воєнного стану "

  Верховна Рада визнала підконтрольну терористам частину Донбасу окупованою територією

  Верховна Рада розгляне остаточну заборону російських серіалів наступного тижня – Гройсман

  Гройсман наполягає на запровадженні "кодексу поведінки" у Верховній Раді