5.ua

Гройсман пояснив, чому було зірване позачергове засідання Верховної Ради

Голова Верховної Ради розповів, чому було скасовано позачергове засідання парламенту, яке мало відбутися в четвер.

На позачерговому засіданні Верховної Ради депутати мали розглянути важливі законопроекти, від яких, зокрема, залежить подальша співпраця з Міжнародним валютним фондом, а також про місцеві вибори. Як повідомив Володимир Гройсман в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу", засідання скасували через те, що не було узгоджено позицій щодо ключових законів, а саме – стосовно законопроекту про місцеві вибори.

"Навіть сьогодні стоїть питання про ключовий закон – закон про місцеві вибори. І сьогодні о 10 годині я збирав лідерів фракцій і фахівців фракцій і ми обговорювали питання, якою має бути нова система місцевих виборів, після того ще декілька годин модерував цю роботу перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій", - сказав він.

Крім того, спікер парламенту повідомив, що завтра о 14 годині буде проведена ще одна нарада щодо узгодження спірних питань: "От зараз головне завдання – щоби наступний пленарний тиждень був насичений з точки зору прийняття якісних законів".

Також пропонуємо вашій увазі повний текст і відео ексклюзивного інтерв'ю голови Верховної Ради Володимира Гройсмана "5 каналу".

Попередній матеріал
У Сумах через коротке замикання дотла згоріла маршрутка
Наступний матеріал
Суд над лідером харківських сепаратистів: свідків доправлять примусово
Теги:
Loading...