гройсман 5.ua

Гройсман підписав закон про перевибори міського голови Кривого Рогу

  Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман підписав ухвалений парламентом 23 грудня закон про проведення позачергових виборів міського голови Кривого Рогу (Дніпропетровська обл.) 27 березня 2016 року.

  Про це Гройсман повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  "Постанова про скасування результатів голосування за закон про вибори у Кривому Розі сьогодні була розглянута першим питанням і необхідної кількості голосів не набрала. Після цього я отримав законне право підписати цей закон, що невідкладно і зробив", - написав він.

  Окрім того, Гройсман заявив, що "сьогодні мало б бути соромно тим, хто влаштовував спекуляції навколо цього питання, обманював людей і підштовхував їх до безсенсовного голодування". "Мене тим більше дивує бачити такі подвійні стандарти від депутата, який до того ще є Головою комітету з питань запобігання і протидії корупції і який мав би бути, навпаки, чи не найпалкішим прихильником неухильного дотримання законів", - наголосив Голова Верховної Ради.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 26 січня 2016 року, Верховна Рада не підтримала скасування проведення позачергових виборів міського голови Кривого Рогу 27 березня.

  Попередній матеріал
  Резонансний фільм BBC про таємні статки Путіна з'явився в російському перекладі
  Наступний матеріал
  МОЗ оголосило епідемію грипу в Україні

  Рада призначила позачергові вибори у Кривому Розі

  "Самопоміч" з вигуками "Кривий Ріг" заблокувала трибуну ВР

  КВУ: Найгарячіша точка на виборчій карті України – Кривий Ріг

  Юрія Вілкула випроводили із засідання виконкому Криворізької міськради

  Вілкулу варто добровільно піти з посади міського голови Кривого Рогу - Шкіряк

  5 канал - трансляція наживо