Гройсман підписав закон, який засуджує комуністичний та нацистський режими

  Документ уже переданий на підпис Президенту.

  Спікер парламенту Володимир Гройсман підписав закон, який засуджує комуністичний і нацистський режими та, відповідно, їхню символіку. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

  У четвер документ, ухвалений 9 квітня парламентом, переданий на підпис Президенту України Петрові Порошенку. Таким чином депутати визнали тоталітарні режими – незаконними, а їхню пропаганду – забороненою. Водночас, політика, яку проводила влада в Україні в період з 1917-го по 1991-й роки, вважається державним терором.

  Нагадаємо, раніше народні обранці збільшили перелік випадків, коли використання комуністичної та нацистської символіки дозволяється. Зокрема, йдеться про нанесену символіку на творах мистецтва, бойових знаменах та медалях, які видали ще до здобуття України незалежності.

  Попередній матеріал
  Одеса буде відзначати перше травня шашликами, великих мітингів не очікується – Казанжи
  Наступний матеріал
  У музеї ВВВ підготували виставку до 70-річчя Перемоги над нацизмом
  Теги:

  Вороги України намагатимуться скористатися прогалинами закону про заборону комуністичної і нацистської ідеології - Співак

  Цікаво подивитися, як закон про заборону нацистської і комуністичної ідеології запрацює на прикладі ВР – нардеп

  Під заборону комуністичних символів можуть потрапити радянські нагороди та бойові знамена – Тимчук

  Сьогоднішнє засідання Ради: українські повстанці тепер на державному рівні легальні, а комуністичні символи – заборонені