5.ua

Гройсман: Організатори заворушень під ВР мають нести політичну відповідальність

  Керівник українського парламенту Володимир Гройсман заявив, що за "жахливий терористичний акт під стінами Верховної Ради" повинні понести відповідальність як агресори, так і організатори заворушень.

  Як говориться в заяві Гройсмана, опублікованій на сайті ВР, "сьогодні скоєний злочин проти наших героїв, проти тих правоохоронців, які охороняли спокій і Верховну Раду". Зазначено, що багато з цих людей були учасниками АТО, воювали на Сході країни.

  "Я вважаю, що повну відповідальність за те, що відбулося, несуть не тільки ті, хто кинув гранату в мирних правоохоронців, а й ті, хто їх привів сюди, хто закликав до непокори, і які мають нести політичну відповідальність за те, що сьогодні відбулося", - заявив Гройсман.

  "Я як Голова Парламенту вимагаю від правоохоронців негайно знайти винних, заарештувати і покарати кожного з них, а політичні діячі, які призвели до цього, повинні взяти на себе всю повноту відповідальності", - закликав спікер.

  "Ми все зробимо для того, щоб не дати нікому всередині країни розв'язати "другий фронт війни". Це може бути вигідно тільки ворогам України. Тим, хто керується з Кремля, хто спокій змінює на терор. Таким людям в Україні не місце", - наголосив Гройсман.

  Нагадаємо, сьогодні, 31 серпня, Верховна Рада проголосувала за зміни до Конституції в першому читанні. Проект Закону про внесення змін до основного закону щодо децентралізації влади підтримали 265 народних депутатів. Акція протесту під стінами ВР переросла у сутички, поранено близько 100 правоохоронців, один нацгвардієць загинув від отриманих поранень у лікарні.

  Попередній матеріал
  Без виконання Мінських угод ми втратимо будь-яку підтримку – експерт
  Наступний матеріал
  Експерт: Призначення посадовців прокуратури і судів на окупованих територіях стане можливим лише після появи там української армії
  Теги:
  Loading...