Facebook / Volodymyr Groysman

Гройсман обговорив з представниками фермерських організацій основні проблеми галузі

Представники фермерських господарств озвучили основні проблеми, які викликають невдоволення українських виробників

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман провів зустріч з представниками асоціацій фермерів та обговорив проблеми, які заважають діяльності та розвитку малих і середніх фермерських господарств в Україні. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Верховної Ради

Гройсман наголосив, що для держави підтримка аграрної сфери є надзвичайно важливою. Він також виступив на підтримку вітчизняних фермерських господарств та створення належних умов для їх розвитку та експорту української аграрної продукції за кордон.

Голова ВР, зокрема, підтримав ідею ухвалення законодавчих рішень щодо подолання корупції у сфері земельних відносин та передачі земель до комунальної власності об'єднаних територіальних громад. Гройсман також підкреслив важливість організації таких зустрічей задля забезпечення діалогу з представниками аграрної сфери та вивчення проблем галузі.

У свою чергу, представники фермерських господарств окреслили низку основних проблем, що викликають невдоволення українських виробників. Серед них - скасування спеціального режиму ПДВ, питання повноважень щодо розпорядження землею, неузгоджене та складне законодавство у цій сфері тощо.

Так, президент ВГО "Асоціація фермерів та приватних землевласників України" Іван Томич нагадав, що низка представників аграрної сфери зустрічалась з Гройсманом у Верховній Раді під час наради в рамках підготовки антикризового плану. "Я щиро дякую за зустріч, вірніше продовження зустрічі. Я переконаний, що ми вже багато питань вичерпали. Але є питання не лише до Верховної Ради, а й до уряду", - зазначив він.

Сторони домовилися провести наступну зустріч 18 березня за участі представників аграрної сфери, профільних міністерств та комітетів Верховної Ради для більш детального обговорення окреслених проблем та узгодження пропозицій відповідно до Меморандуму про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом.

У зустрічі також взяли участь заступник міністра фінансів України Макєєва, перший заступник міністра аграрної політики України Краснопольський, голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Южаніна та член Комітету Острікова, голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Кутовий та інші народні депутати.

Як повідомляв 5.ua, 25 січня 2016 року в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив проектний менеджер аграрної реформи Національної ради реформ Олег Проценко заявив, що аграрна реформа - одна з найуспішніших реформ 2015 року.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.358431734325747.1073741851.149481385220784"]

Попередній матеріал
Україна координує санкційний "список Савченко" з ЄС і США – Порошенко
Наступний матеріал
Матір Терезу оголосять святою
Теги:
Loading...

Україна майже на 60% скоротила імпорт аграрних товарів з Росії

Міністр аграрної політики все-таки пішов у відставку

Мінагрополітики готове передати на приватизацію всі підприємства аграрної галузі

Україна готова замінити Росію на турецькому ринку – міністр аграрної політики

Павленко: Експорт українських аграрних продуктів до РФ впав у 4 рази

5 канал - трансляція наживо