5.ua

Гройсман: більшість демократичних сил у парламенті готові сформувати нову коаліцію і Кабмін

Український парламент має перетворитись на гарантію сталості реформ та верховенства права, переконаний спікер

Більшість демократичних сил у парламенті готові сформувати нову коаліцію й Кабмін та до пришвидшення виконання реформ, що необхідні для євроінтеграції. Про це у понеділок, 29 лютого, у Брюсселі заявив спікер Верховної Ради Володимир Гройсман. Також він закликав не перебільшувати українську політичну кризу.

"Ми всі налаштовані на пошук ефективних рішень, які в жодному разі не зупинять рух нашої реформи, а його посилять. Підвищать якість державного управління та об'єднають проєвропейську більшість на прийняття рішень, які забезпечать трансформацію нашого суспільства. Водночас ми повинні прагнути до перетворення Верховної Ради на міцний осередок стабільності. Український парламент має перетворитись на гарантію сталості реформ та верховенства права", - заявив Гройсман.

Нагадаємо, в Європарламенті сьогодні стартував український тиждень. Від Верховної Ради там уде присутня делегація із 40 депутатів. Президент Європарламенту  Мартін Шульц закликав до плідної парламентської роботи і нагадав, що Євросоюз зобов'язаний надавати Києву належну підтримку. В рамках українського тижня учасники конференції розглянуть звіт екс-президента Европарламенту Пета Кокса щодо розвитку можливостей в Україні. Вітчизняна ж делегація представить план реформування Верховної Ради.

Попередній матеріал
У Європі обрали автомобіль року
Наступний матеріал
В Іраку смертник підірвався на похоронах, загинуло 40 людей
Теги:
Loading...

Експерт: Між Порошенком і Яценюком немає конфлікту, він є між урядом і коаліцією

Порошенко: За перезавантаження уряду відповідає парламент і парламентська коаліція

У "Радикальній партії" заявляють, що готові брати участь у створенні нової коаліції, але "на основі принципів і стратегій"

Українська коаліція: бути чи не бути