ГПУ_Київ 5.ua

ГПУ звинувачує кількох екс-заступників голів ОДА у сприянні оборудкам Курченка

  Троє колишніх заступників голів Київської, Харківської і Черкаської областей сприяли бізнесмену-втікачу Сергію Курченку у заволодінні значними обсягами скрапленого газу за заниженими цінами.  

  Такі висновки зробили слідчі Генеральної прокуратури. Відтак, спрямували обвинувальні акти щодо екс-посадовців до суду. Крім цього, про підозру у вчиненні таких кримінальних правопорушень повідомили також і двом колишнім заступникам голови Донеччини, інформує прес-служба ГПУ. 

  "Як встановлено досудовим розслідуванням, зазначені високопосадовці протягом 2010 року – лютого 2014 року сприяли групі осіб під керівництвом С.Курченка у протиправному заволодінні значними обсягами належного ПАТ "Укргазвидобування" та ПАТ "Укрнафта" скрапленого газу шляхом його придбання на спеціалізованих аукціонах за нижчими від ринкових цінами, визначеними виключно для випадків реалізації скрапленого газу для потреб населення, хоча насправді здійснювалась подальша його реалізація комерційним структурам через мережу підконтрольних підприємств і в результаті отримано злочинний прибуток", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, санкція найтяжчої з інкримінованих вказаним вище колишнім державним службовцям статей передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років.

  Попередній матеріал
  ГПУ оформила подання про арешт 276 кримських суддів
  Наступний матеріал
  Спецслужбовці спіймали на хабарі одеського прокурора
  Теги:
  Loading...