rbc.ua

ГПУ звернулася у Вищу кваліфікаційну комісію суддів із клопотанням відсторонити від посади суддю Апеляційного суду Києва

  Генеральна прокуратура України звернулася у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України із клопотанням відсторонити від посади голови, у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності, суддю Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка.

  Тим часом упродовж ранку засідала Рада суддів України, рада визначалися із ставленням до події в Апеляційному суді.

  Як ми уже повідомляли раніше, прокуратура закидає голові Апеляційного суду Києва низку тяжких злочинів та просить Верховну Раду надати згоду на його арешт. Чернушенка обвинувачують у незаконному втручанні у роботу автоматизованої системи документообігу суду та винесення завідомо неправосудних рішень. Напередодні в його оселях тривали обшуки.

  Нагадаємо, слідчі СБУ провели обшук у третьому приватному домоволодінні, що належить голові Апеляційного суду Києва Антону Чернушенку. Маєток розташований неподалік столиці, у селищі Горенка. Шукали там документи та інші докази зловживання судді. Але швидше нічого важливого не знайшли, бо триповерховий будинок іще на стадії ремонту. Серед цікавого лише рахунки за куплені туди меблі, що коштують десятки тисяч гривень. Із товарних чеків стає зрозуміло, що маєток цей облаштовували для сина судді.

  Попередній матеріал
  СБУ вилучила у військових на Чернігівщині завезену з АТО зброю
  Наступний матеріал
  Український консул у Мюнхені спростував інформацію про осквернення могили Степана Бандери
  Теги:
  Loading...