ГПУ зробить усе, щоб з посадовців режиму Януковича не були зняті санкції – Шокін

  Генпрокуратура зробить усе, щоб з колишніх високопосадовців режиму Януковича не були зняті санкції в Європі. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив Генеральний прокурор Віктор Шокін.

  "Ще Махніцький, будучи Генеральним прокурором звернувся до Європейського союзу і 5 березня та 15 квітня було прийняте рішення Європейським союзом про введення санкцій відносно 22 осіб. Водночас компетентні органи Швейцарії, Австрії, Німеччини, інших європейських країни проводять власне розслідування без нас. Справа в тому, що цим високопосадовцям інкримінуються різні злочини, вимоги Європи – щоб це були обов’язково економічні злочини, бо якщо не буде складу економічних злочинів, не буде санкцій. На сьогодні по 15 особам вже є підозри у вчинені економічних злочинів. Я вважаю, що за місяць, а може і менше, іншим особам з цього списку будуть оголошені підозри по економічним злочинам. Таким чином не ми дозволимо зняти санкції з цих високо посадовців", – заявив Шокін.

  "На жаль ми вже втратили чотирьох і до цього нема звороття. Але іншим особам, які є в цьому списку буде оголошено додаткові підозри в економічних злочинах в нас ще є час", – додав він.

  Шокін наголосив, що відносно тих, хто дозволив зняти санкції з 4-х екс-посадовців буде проведена перевірка.

  "Ми перевірмо і те – підставно чи безпідставно не було зроблено те, що мало бути зроблено до нас. Якщо все було зроблено в плані доказової бази, але нема підстав законних, то так воно і буде. Ми обов’язкове перевіримо це питання – чому не були, якщо справді не були, зроблені всі процесуально-розшукові дії з цих питань", – наголосив Шокін.

  Попередній матеріал
  На згадку про Нємцова українці йдуть з квітами під посольство РФ
  Наступний матеріал
  Порошенко внесе проект закону про введення миротворців до України 3 березня
  Теги:

  Шокін обіцяє довести розслідування справи Гонгадзе до кінця

  Прокуратура найближчим часом має вручити підозру Кернесу – Шокін

  23 лютого Шокін і Аваков відзвітують про хід розслідування розстрілів на Майдані

  Шокін анонсував прокурорські "чистки"