112.ua

ГПУ запобігла відчуженню майна сина Януковича

  Генеральна прокуратура України попередила можливість відчуження акцій ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку", що належить сину екс-президента України Віктора Януковича Олександру.

  Про це повідомляється на сайті ГПУ.

  "У засобах масової інформації поширюється недостовірна інформація про зняття арешту з коштів синові екс-президента України Януковича А. В. акцій ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку", заарештованих за клопотанням Генеральної прокуратури України у квітні 2014 року. 14 квітня 2015 року ухвалою Апеляційного суду міста Києва була частково задоволена апеляційна скарга уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів та з метою відновлення фінансового стану банку шляхом його продажу, знято арешт із належать підозрюваному Януковичу О. В. 100% акцій зазначеного банку", - сказано у повідомленні.

  Однак, оскільки мета арешту (конфіскація майна обвинуваченого за вироком суду та звернення його в дохід держави) не була досягнута, Державною службою фінансового моніторингу України на прохання Генпрокуратури були зупинені всі операції із зазначеними акціями.

  У той же день на підставі клопотання прокуратури слідчим суддею Печерського районного суду міста Києва на ці акції було повторно накладено арешт. У той же час, оцінка діям суддів Апеляційного суду міста Києва буде надана під час досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому Генеральною прокуратурою України за фактом постановлення завідомо неправосудної ухвали, за ст. 375 КК України, зазначається у повідомленні ГПУ.

  Попередній матеріал
  "Кіборг": якби держава краще ставилась до бійців АТО, більше військових лишалися б на службі після демобілізації
  Наступний матеріал
  Дружина убивці двох людей у Харкові вважає чоловіка героєм

  Генпрокуратура не виявила рахунків Януковича за кордоном

  Швейцарія почала повертати Україні заморожені активи Януковича

  ГПУ висунула підозру 14 екс-чиновникам часів Януковича, які потрапили під санкції ЄС

  40 мільярдів доларів, взятих в борг режимом Януковича, ніяк не вплинули на бюджет – нардеп