ГПУ склала повідомлення про підозру Януковичу за фактом заволодіння угіддями "Сухолуччя"

  Мисливські угіддя "Сухолуччя", привласнені Віктором Януковичем, опинилися у центрі уваги Генеральної прокуратури.

  ГПУ склала повідомлення про підозру самому Януковичу, а також чиновникам та посадовцям, які нібито допомогли йому незаконно заволодіти державною ділянкою. Зокрема прес-служба ГПУ називає прізвища екс-голови Київської обласної державної адміністрації Віри Ульянченко, директора Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства Миколи Гордійчука, помічника Прем'єр-міністра України 2007-го року Миколи Коломійця. Також у справі фігурують директор підприємств "Дом Лісника" та "Київуніверсалсервіс". Їх підозрюють в участі у незаконному заволодінні з використанням службового становища державним майном в особливо великому розмірі.

  Державне господарство "Сухолуччя" розташоване під Києвом. Має загальну площу понад 17 гектарів. Попри те, що об'єкт належить державі, за часів президентства Януковича мешканців Київщини, лісників, мисливців на територію господарства не пропускали. Внутрішнє оздоблення державного об'єкта викликало обурення громадськості, оскільки було аж надто витратним та коштовним.

  Нагадаємо, 17 червня Генеральна прокуратура склала повідомлення про підозру Януковичу за фактом заволодіння "Межигір'ям". 5 червня Богородчанський районний суд визнав недійсним акти про приватизацію окремих територій резиденції "Синьогора".

  Попередній матеріал
  У МВС презентували форму для нової патрульної поліції (фото)
  Наступний матеріал
  У Черкасах згоріла глядацька зала обласного театру (фото)