joinfo.ua

ГПУ почала розслідування щодо заволодіння Богатирьовою бюджетними коштами

  Рішенням Печерського районного суду надано дозвіл на здійснення процедури спеціального досудового розслідування стосовно колишнього Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової.

  Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 23 липня, повідомляє прес-служба ГПУ. 

  Управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури розпочало розслідування кримінального провадження за підозрою Богатирьової та інших осіб за фактом незаконного заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах, тобто за ч. 5 ст. 191 КК України.

  Законодавством передбачена можливості судом заочного засудження у випадку, коли особа перебуває у міждержавному чи міжнародному розшуку. Це перше в історії Генеральної прокуратури України застосування процедури спеціального досудового розслідування.

  Нагадаємо, напередодні, 22 липня, СБУ виявила і заблокувала 110 млн грн на рахунках Олександра Януковича. На початку червня екс-президент України Віктор Янукович та його син Олександр вдруге звернулися до Європейського суду в Люксембурзі, намагаючись оскаржити санкції ЄС. Вони були включені до списку осіб, щодо яких ЄС у березні 2014 року запровадив санкції у зв'язку зі звинуваченнями у привласненні бюджетних коштів.

  Попередній матеріал
  Прикордонники обстежили 10 районів незаконного видобутку бурштину
  Наступний матеріал
  Нацрада заборонила ще три російські телеканали
  Теги:
  Loading...