5 канал

Гордієнко: "Ківалов для Одеси - це як Янукович для України"

Керівник ГО "Рада Громадської безпеки" Марк Гордієнко вважає, що саме екс-голова ЦВК Сергій Ківалов контролює судово-правову систему в Одесі.

Таку думку він висловив в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе".

Коментуючи затримання в Одесі правоохоронцями лідерів "Автомайдану" і "Правого сектора", активіст сказав: "Я впевнений, що акція, яка пройшла трохи більше тижня тому, де Ківалов поклявся, що він помститься Резвушкіну в першу чергу за те, що Резвушкін всьому світові показав, що пан Ківалов прикриває формою Міжнародного свого гуманітарного університету, насправді там побудував житловий будинок на узбережжі і жив там з сім'єю десятиліттями... це звичайно вдарило його у саме серце".

Гордієнко додав: "Я вважаю, що Ківалов безпосередньо також причетний до цієї справи (затримання в Одесі лідерів "Автомайдану" і "Правого сектора" - 5.ua). Тому що, коли ми намагалися відбити наших активістів, нам показували, що йде тиск не тільки з Одеси, а й з Києва... припускаю, що Ківалов включив усі свої зв'язки, гроші для того, щоби показати що саме він контролює судову-правову систему, як мінімум в Одесі".

Гордієнко також зазначив, що "на сьогодні він (Ківалов - 5.ua) бравує тим, що він домовився з Адміністрацією Президента, я розумію, що він віддав частину певних своїх активів, а також, я розумію, що він шантажує державу своєї присутністю у Венеціанській комісії... Ківалов для Одеси - це як Янукович для України". За його словами, необхідно розірвати це "ганебне коло".

Нагадаємо, в Одесі правоохоронці затримали лідерів "Правого сектора" та "Автомайдану".

Попередній матеріал
У Запоріжжі СБУ затримала двох "інтернет-сепаратистів", підконтрольних спецслужбам РФ
Наступний матеріал
На Полтавщині вилучили "підпільні" донецькі цигарки на суму 9 млн гривень