5 канал

Горбач: У парламенту не склалися відносини з урядом

У Верховної Ради не склалися нормальні відносини з урядом.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

"За рік роботи парламенту, якщо ми оцінюємо це скликання, виконано дуже мало - 30% мабуть того, що планувалося на цей рік парламентської роботи зробити. І коли робота не йде - шукають винних, перекладають відповідальність, зло бере, що називається. І, можливо, в цьому є теж причина неефективності роботи самого парламенту", - сказав він.

За його словами, у парламенту не склалися нормальні відносини з урядом. "Парламент не голосує за урядові законопроекти, як би це було в нормальній парламентській системі, де коаліція мала би свій уряд", - зазначив Горбач. Крім цього, аналітик назвав стосунки Президента з парламентом теж неідеальними.

"Деструктив в роботі парламенту, не знають де причина - поза парламентом чи всередині парламенту, - але деструктив наявний, він шкодить роботі всіх державних органів і це шкодить самому парламенту, і шкодить іміджу самих парламентарів", - сказав Горбач.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що необхідно навчитися працювати з чинним парламентом - кращого не буде.

Попередній матеріал
Кредитори відмовилися списати Києву $500 млн зовнішнього боргу
Наступний матеріал
Картину Пікассо продали за $67,5 млн
Теги:
Loading...