5 канал

Горбач про безвізовий режим з ЄС: Інструмент стимулювання Євросоюзом українських реформ вичерпав себе

Якби зараз позитивного рішення Єврокомісії щодо безвізового режиму не було, це б означало провал Європейського Союзу по стимулюванню України до внутрішніх реформ.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

"Були жорсткі вимоги, а були рекомендації, які бажано було би виконати Україні. І от там, де стосується вимог, Україна, власне кажучи, зробила все можливе", - зазначив він.

За словами політичного аналітика, якби зараз позитивного рішення Єврокомісії щодо безвізового режиму не було, це б означало провал Європейського Союзу по стимулюванню України до внутрішніх реформ.

"Сім років це тривало. Не вистачило, власне кажучи, ресурсу в самого Європейського Союзу. Не те, що не вистачило терпіння, ну скільки можна було вже використовувати цей інструмент для стимулювання українських реформ? От цей інструмент стимулювання українських реформ він вичерпав себе. Якби зараз цього позитивного рішення не було, це б означало провал Європейського Союзу по стимулюванню України до внутрішніх реформ у цій галузі", - наголосив Горбач.

Нагадаємо, Єврокомісія рекомендувала скасувати безвізовий режим для України.

Попередній матеріал
Ватикан канонізує Матір Терезу - Папа Римський визнав її друге диво
Наступний матеріал
У Росії сталась аварія на одній із найбільших атомних електростанцій