5.ua

Голови обласних УМВС мають призначатися за результатами конкурсу - журналіст

Голови обласних УМВС мають призначатися за результатами конкурсу.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заяви Наталія Соколенко, журналіст, громадська активістка.

"Особисто я в Москаля вірю. Сьогодні в соцмережах ширився переспів на Цоя – "Москаля требуют наши сердца". Але не можу погодитися з тим, що нібито треба збирати в кулак силові структури голові ОДА. Потрібна конкурсна основа, не можна покладатися на постійні кадрові призначення, ми їх вже наїлися. Сьогодні Москаль, завтра – не Москаль", - твердить журналіст.

За її словами, для правильного обрання потрібної особи на такі важливі посади, як обласне УМВС, має бути застосований конкурс.

"Призначатися головний міліціянт в таку важливу область має по конкурсу, а не залежати від політичного обрання", - каже Соколенко.

5.ua вже повідомляв, що сьогодні в Ужгороді Президент України Петро Порошенко представив Геннадія Москаля як нового керівника Закарпатської ОДА.

11 липня у Закарпатті виник конфлікт - в місті Мукачевому почалася стрілянина за участю "Правого сектору", міліції та місцевих "охоронців" одного з нардепів. Пізніше в ході перестрілки зі співробітниками МВС кілька прибічників "Правого сектору" загинули, ще кілька - були оточені. Пізніше керівництвом країни було прийнято низку кадрових рішень щодо Закарпатської митниці.

Попередній матеріал
Москаль у наведенні порядку на Закарпатті буде ефективним – Каплін
Наступний матеріал
Всі державні призначення мають визначатися конкурсом, але на Закарпатті треба було реагувати швидко - нардеп